Shaver Series 5000
Nedves és száraz elektromos borotva
- Alapos, hatékony vágás minden mozdulattal
- Alkalmazkodik a szakáll sűrűségéhez, hogy a borotválkozás egyszerűbb legyen
- Követi az arc vonalait a bőrrel való jobb érintkezés érdekében.
- Hatékony vágási pozícióba vezeti a szőrszálakat
Alapos, hatékony vágás minden mozdulattal
Percenként akár 90 000 vágási művelettel a SteelPrecision pengék mozdulatonként több szőrszálat vágnak le, hogy a borotválkozás alapos és hatékony legyen. A 45 nagy teljesítményű, Európában gyártott penge önélező, hogy megbízható vágási teljesítményt nyújtson minden egyes borotválkozás alkalmával.
Alkalmazkodik a szakáll sűrűségéhez, hogy a borotválkozás egyszerűbb legyen
Ez az intelligens érzékelő másodpercenként 250-szer méri a szőrzet sűrűségét, és borotválkozás közben automatikusan beállítja a teljesítményt. Segítségével a borotva hatékonyan reagál a vastagabb szőrszálakra és a sűrűbb területekre is, így egyenletes, könnyed borotválkozást tesz lehetővé, megbízható kényelmet nyújtva.
Követi az arc vonalait a bőrrel való jobb érintkezés érdekében.
A teljesen rugalmas fejek 360°-ban elfordulnak, hogy szorosan érintkezzenek az arc és a fej vonalaival. Ezáltal még kényelmesebbé válik az alapos borotválkozás – még az olyan nehezen hozzáférhető területeken is, mint amilyen a nyak és az állkapocs.
Hatékony vágási pozícióba vezeti a szőrszálakat
A borotvafej felületén speciális tervezésű szőrvezető csatornák vannak, amelyek segítenek úgy beigazítani a szőrszálakat, hogy azokat hatékonyan el lehessen vágni. Ez javítja a pontosságot, és hozzájárul a tiszta, egyenletes eredményhez az arc különböző területein.
Könnyen nyitható, így gyorsan elöblíthető és megtisztítható
Tisztítsa meg borotváját másodpercek alatt. A borotvafej egyetlen gombnyomásra kinyílik, így könnyedén leöblítheti a víz alatt, hogy az készen álljon a következő borotválkozásra.
Borotválkozzon szárazon, nedvesen vagy akár a zuhany alatt is
Válassza ki az Önnek leginkább megfelelő borotválkozási rutint. Élvezze a kényelmes száraz borotválkozást vagy a frissítő nedves borotválkozást géllel vagy habbal. A vízálló kialakításnak köszönhetően zuhanyozás közben is használhatja, így még kényelmesebb a borotválkozás.
Fogantyúba beépített precíziós formázó
Tegye teljessé megjelenését a beépített, rugós, precíziós formázóval. Ideális bajusz ápolásához, pajesz formázásához és a gyors utolsó simításokhoz, anélkül hogy más eszközt kellene igénybe vennie.
Akár 60 perc vezeték nélküli borotválkozás egy teljes feltöltéssel
Élvezze akár 60 percen át a vezeték nélküli borotválkozást egy teljes feltöltéssel. Ez megbízható üzemidőt biztosít a napi rutinhoz otthon vagy utazás közben.
Teljes feltöltés 1 óra alatt, gyorstöltés 5 perc alatt
Töltse fel teljesen a borotvát mindössze 1 óra alatt a nagy teljesítményű lítiumion-akkumulátorral. Ha nagyon siet, egy 5 perces gyorstöltés egy teljes borotválkozáshoz elegendő teljesítményt nyújt.
Kényelmes töltés kevesebb adapterpazarlással
Az USB-A töltés hasznos módja a borotva feltöltésének, miközben segít csökkenteni a szükségtelen adapterpazarlást. Ha hálózati adapterre van szüksége, a megfelelő tápegységet a Philips ügyfélszolgálatán keresztül szerezheti be.
Fenntarthatóságra tervezve
A borotvához Öko-útlevél tartozik. Pengegyártó üzemünk 100%-ban megújuló energiát használ, a csomagolás pedig újrahasznosítható anyagokból készül, így Ön tudatosabb döntést hozhat.
Tartósságra tervezve – akár 5 év garanciával****
A Philips borotvákat hosszan tartó, megbízható használatra és teljesítményre terveztük. Regisztrálja termékét, hogy akár 5 éves kiterjesztett garanciát kapjon, és az elkövetkező években is magabiztosan borotválkozhasson.
| Karbantartás | Tisztítókefe |
| Tartozékok | Szakállformázó |
| Töltőállvány | Igen |
| Beépített, rugósan oldódó pajeszvágó | Igen |
| Utazás és tárolás | Utazótok |
| USB-A kábel mellékelve | A hálózati adapter nem tartozék |
| Működési idő | 60 perc |
| Automatikus feszültségválasztás | 5 V |
| Töltés |
Teljes feltöltés 1 óra alatt 5 perces gyorstöltés |
| Elem típusa | Lítium-ion |
| Maximális energiafelhasználás | 9 W |
| Szín | Bőrbarna |
| Markolat | Gumifogantyú |
| Borotvafejek | Szögletes |
| SH71 cserefej | Cserélje 2 évente SH71 tartozékkal |
| 2 + 3 év garancia** | Igen |
| Kontúrkövetés | 360 fokban elforduló, rugalmas fejek |
| Borotválkozási rendszer | SteelPrecision pengék |
| SkinIQ technológia | Power Adapt érzékelő |
| Kijelző |
LED-kijelző Akkumulátor töltöttségi szintjének jelzése Utazózár |
| Tisztítás |
Egyérintéses kioldás Teljesen lemosható |
| Nedves és száraz használathoz | Nedves és száraz használatra egyaránt |
| Töltés | USB-A töltés (5 V ⎓ / ≥ 1 A) |