Képek
All-in-One Trimmer
Series 7000
MG7950/15
- Egyenletes vágás egy menetben
- Hosszan tartó teljesítmény a precíz eredményért
- A vágó, amely igazodik a szakállához
- Univerzális eszköz arcra, fejre és testre
35 999 Ft
Raktáron
Érkezés 1–2 munkanapon belül
Egyenletes vágás egy menetben
A szabadalmaztatott fésűtartozék 1 és 3 mm között 11 hosszúság beállítást tesz lehetővé, így egyenletes vágást biztosít pontosan a kívánt hosszúságban.
Hosszan tartó teljesítmény a precíz eredményért
A hosszan tartó teljesítményért a rozsdamentes acél pengék ugyanolyan élesek maradnak, mint első nap. Nincs szükség olajra.
Tápellátás
| Működési idő | Akár 120 perc |
| Töltés |
60 perc 5 perces gyorstöltés |
| Elem típusa | Lítium-ion |
| Maximális energiafogyasztás | 5 W |
| Bemeneti feszültség | 5 V |
| Töltési mód | USB-A (adapter nincs mellékelve) |
Kialakítás
| Markolat | Ergonomikus gumírozott markolat |
Szerviz
| 2 év garancia | Igen |
Egyszerű használat
| Kijelző |
Akkumulátor lemerülését jelző fény Akkumulátor feltöltöttségét jelző fény Elemtöltöttség jelző |
| Karbantartást nem igényel | Nincs szükség pengeolajra |
| Nedves és száraz használathoz | 100% zuhanyzásbiztos |
| Töltés | USB-A töltés (5 V ⎓ / ≥ 1 A) |
| Üzemeltetés | Csak vezeték nélküli használat |
Változatos formázás
| Hajformázók |
Acél vágókészülék Orr- és fülszőrnyíró Testborotva bőrvédővel Acél precíziós formázó Extra széles szőrzetvágó Precíziós formázófésű 3-7 mm között állítható fésű 9-13 mm között állítható fésű 16-20 mm között állítható fésű 1 testszőrzetfésű 4 széles hajfésű |
| Tartozékok |
Puha védőtok Tisztítókefe USB-A (az adapter nem tartozék) |
| Tartozékok száma | 15 |
Precíz vágás
| Hatékony vágás |
Önélező, acél vágópengék BeardSense technológia |
| Precíziós vágás | Precíziós formázófésű |
| Hosszúságbeállítás | 26 (0,5-től 20 mm-ig) |
| Lépésközök | Akár 0,2 mm |
Gyakori kérdések