Képek
All-in-One Trimmer
Series 9000
MG9530/15
- Egyenletes vágás egy menetben
- OneBlade a tiszta vonalakért és pontos kontúrokért
- Hosszan tartó teljesítmény a precíz eredményért
- A vágó, amely igazodik a szakállához
39 999 Ft
Nincs készleten
Érkezés 1–2 munkanapon belül
Egyenletes vágás egy menetben
A szabadalmaztatott fésűtartozék 1 és 3 mm között 11 hosszúság beállítást tesz lehetővé, így egyenletes vágást biztosít pontosan a kívánt hosszúságban.
Hosszan tartó teljesítmény a precíz eredményért
A hosszan tartó teljesítményért a vágókészülék rozsdamentes acél pengéi ugyanolyan élesek maradnak, mint első nap. Nincs szükség olajra.
Tápellátás
| Működési idő |
Akár 120 perc (vágókészülék) Akár 30 perc (OneBlade) |
| Elem típusa |
Lítium-ion (vágókészülék) NiMH (OneBlade) |
| Töltés |
60 perc (vágókészülék) 8 óra (OneBlade) 5 perces gyorstöltés (vágókészülék) |
| Maximális energiafogyasztás | 5 W |
| Bemeneti feszültség | 5 V |
| Töltési mód | USB-A (adapter nincs mellékelve) |
Kialakítás
| Markolat | Ergonomikus gumírozott markolat |
Szerviz
| 2 év garancia | Igen |
Egyszerű használat
| Kijelző |
Alacsony akkumulátorfeszültség kijelzője (vágókészülék) Akkumulátor feltöltve jelzés (vágókészülék) Elemtöltöttség jelző (vágókészülék és OneBlade) |
| Töltés | USB-A töltés (5 V ⎓ / ≥ 1 A) |
| Nedves és száraz használathoz | 100% zuhanyzásbiztos |
| Karbantartást nem igényel | Nincs szükség pengeolajra |
| Üzemeltetés | Csak vezeték nélküli használat |
Változatos formázás
| Hajformázók |
Acél vágókészülék Orr- és fülszőrnyíró Testborotva bőrvédővel OneBlade markolat OneBlade penge Precíziós formázófésű 3-7 mm között állítható fésű 9-13 mm között állítható fésű 16-20 mm között állítható fésű 2 testszőrzetfésű Szemöldökfésű |
| Tartozékok |
Nagy, puha hordtáska cipzárral Tisztítókefe USB-A (az adapter nem tartozék) OneBlade pengevédő sapka |
| Tartozékok száma | 13 |
Precíz vágás
| Hatékony vágás |
Önélező, acél vágópengék BeardSense technológia OneBlade technológia |
| Precíziós vágás | Precíziós formázófésű |
| Hosszúságbeállítás | 27 (0,2-től 20 mm-ig) |
| Lépésközök | Akár 0,2 mm |