Shaver 5000X series
Nedves és száraz elektromos borotva
- Simán siklik, hogy csökkentse az irritációt
- Optimális érintkezést biztosít a bőrrel még a nehezen elérhető helyeken is
- Korróziógátló és bőrbarát pengék a tartós kényelemért
- Alapos, sima és egyenletes borotválkozást biztosít
- a Philips S3000 Series sorozathoz képest
- *a gyöngyöket nem tartalmazó bevonattal szemben
Simán siklik, hogy csökkentse az irritációt
Borotválkozzon kényelmesebben. A négyzetcentiméterenként 100 000 mikrogyöngyöt tartalmazó SkinGlide bőrvédő bevonat 20%-kal** jobban siklik a bőrön, ami csökkenti a súrlódást és minimalizálja a bőrirritációt.
Optimális érintkezést biztosít a bőrrel még a nehezen elérhető helyeken is
A teljesen rugalmas borotvafej 360 fokban tud elfordulni, hogy még a nehezen elérhető területeken is fenntartsa az érintkezést a bőrrel. Segít megragadni a szőrszálakat, miközben csökkenti a bőrre nehezedő túlzott nyomást az alapos, kényelmesebb borotválkozás érdekében.
Korróziógátló és bőrbarát pengék a tartós kényelemért
A borotvapengék sebészeti minőségű európai acélból készülnek, amely ellenáll a korróziónak, és megakadályozza hogy a szennyeződések befolyásolják a penge teljesítményét. A hipoallergén acél bőrbarát, így minden nap kényelmes borotválkozást biztosít.
Alapos, sima és egyenletes borotválkozást biztosít
Élvezze a megbízható borotválkozási teljesítményt a 27 önélező, rozsdamentes acélból készült PowerCut pengével. A percenkénti 56 000 vágási művelet segítségével hatékonyan vágja a szőrt, és minden alkalommal tiszta borotválást, sima és egyenletes eredményt biztosít.
Könnyű, biztonságos kezelés még nedvesen is
Vegye át az irányítást borotválkozása felett a kényelmet és magabiztosságot biztosító ergonomikus nyél segítségével A lekerekített csúszásgátló markolat segítségével még a zuhany alatt is biztonságosan tarthatja a borotvát.
Válasszon kényelmes száraz vagy frissítő nedves borotválást
Borotválkozzon úgy, ahogy Önnek a legjobb. Válassza a kényelmes száraz, vagy a frissítő nedves borotválkozást géllel vagy habbal, akár zuhany alatt is.
Könnyen nyitható a gyors tisztítás érdekében
A tisztítás gyors és egyszerű. Csak nyomja meg az egyérintéses gombot a borotvafej kinyitásához, öblítse le víz alatt, és máris készen áll a következő borotválkozásra.
Segít megelőzni a véletlen bekapcsolást utazás közben
Utazzon magabiztosan. Nyomja meg és tartsa lenyomva 3 másodpercig a be/kikapcsoló gombot a borotva lezárásához, így megakadályozza, hogy útközben véletlenül bekapcsoljon és lemerüljön az akkumulátor.
1 óra töltés 50 perc borotválkozáshoz, 5 perces gyorstöltés
Akár 50 perc borotválkozási időt kaphat 1 órás töltéssel. Ha siet, 5 percnyi gyorstöltés elegendő energiát biztosít egy teljes borotválkozáshoz.
Kényelmesebb töltés kevesebb csomagolási hulladékkal
Az USB-A töltés hasznos módja a borotva feltöltésének, miközben segít csökkenteni a szükségtelen adapterpazarlást. Az újrahasznosítható csomagolás műanyagmentes, így fenntarthatóbb választást tesz lehetővé. Ha adapterre van szüksége, forduljon a Philips vevőszolgálatához a philips.com/support weboldalon.
| Utazás és tárolás | Védősapka |
| Töltés |
Teljes feltöltés 1 óra alatt 5 perces gyorstöltés |
| Elem típusa | Lítium-ion |
| Működési idő | 50 perc |
| Bemeneti feszültség | 5 V |
| Maximális energiafogyasztás | 4.5 W |
| Markolat | Ergonomikus álló markolat |
| Szín | Metálfényű fekete/akvamarin |
| Borotvafejek | Lekerekített |
| 2 év garancia | Igen |
| Cserélhető fej | Cserélje 2 évente SH30 tartozékkal |
| Nedves és száraz használathoz |
IPX7 szabvány szerinti vízállóság Vízálló |
| Töltés | USB-A töltés (5 V ⎓ / ≥ 1 A) |
| Kijelző |
Akkumulátor töltöttségi szintjének jelzése Utazózár |
| Tisztítás |
Egyérintéses kioldás Teljesen lemosható |
| Bőrvédelem |
SkinGlide bőrvédő bevonat Korróziógátló borotválkozási rendszer |
| Kontúrkövetés | 360 fokban elforduló, rugalmas fej |