7000 Series
Hajegyenesítő
- ThermoShield technológia a kisebb hőkárosodás érdekében
- Az ásványi ionok csökkentik az UV-sugarak miatti károsodást
- Hőmérséklet-tartomány 120 °C-tól akár 230 °C-ig
- 50%-kal gyorsabb hajegyenesítés**
- Azonos formázási eredmény érhető el 180 °C hőmérsékleten, mint a HP8361 készülék esetében 210 °C hőmérsékleten.
- *a HP8361 készülékkel összehasonlítva
- **a HP8361 készülékkel összehasonlítva
ThermoShield technológia a kisebb hőkárosodás érdekében
A ThermoShield technológia segítségével kisebb hőkárosodás mellett formázhatja frizuráját. Az érzékelő szabályozza a hőmérsékletet, így a hajtőtől a hajvégekig egyenletes formázást biztosít.
Az ásványi ionok csökkentik az UV-sugarak miatti károsodást
Az ásványi ionok segítenek csökkenteni az UV-sugarak által okozott káros hatásokat, és mérséklik a haj felületi károsodását. Az UV-sugárzás miatti károsodás kisebb mértéke miatt a haj sima és sokoldalúan formázható marad.
Hőmérséklet-tartomány 120 °C-tól akár 230 °C-ig
120–230 °C-ig terjedő hőmérséklet-tartományon belül választhat a tartós eredmény érdekében, minimálisra csökkentve a hajszálak sérülésének a kockázatát.
50%-kal gyorsabb hajegyenesítés**
Sima lapjainak köszönhetően a hajegyenesítő akadálymentesen siklik végig a hajon, így kevesebb időt kell formázással töltenie, ugyanakkor hosszabb ideig élvezheti ugyanazt a nagyszerű eredményt.
ionos ápolás a ragyogó, sima hajért
A negatív töltésű ionok megszüntetik az elektrosztatikusságot, kondicionálják a hajat, selymesebbé teszik a hajszálak külső hámrétegét, és ezáltal a haj fényesebb és ragyogóbb lesz. Az eredmény sima, könnyen fésülhető, csillogóan ragyogó haj.
Argánolajjal bevont kerámialapok az akadálymentes siklásért
A hajegyenesítő argánolajjal bevont kerámialapok segítségével gondoskodik a gyors és könnyű formázásról, és frizurája olyan selymes és sima lesz, mint ahogy a kerámialapok siklanak a hajban.
Egyenesítés vagy göndörítés a különféle stílusokhoz
Az elegáns és stílusos egyenes hajtól a könnyed és laza hullámokon át a figyelemfelkeltő loknikig – mindegyik lehetséges. Melyiket választja ma?
A vízionok nedvességet juttatnak a hajba
A Philips vízionos technológiája több mint 1000-szer több víztartalmat generál, mint ionizátor nélkül, és képes nedvességet juttatni a hajba a puha és egészséges megjelenésű haj érdekében.
35%-kal*** simább mozgó lapok a kíméletes formázásért
A mozgó technológiát használó, 35%-kal simább lapok minden egyes mozdulattal kíméletesen siklanak végig a hajon. A mozgó kerámialapok elmozdulnak, hogy a hajra gyakorolt nyomást megfelelően állítsák be. Ezzel egyenletes hőmérsékletet és nyomást biztosítanak a kiemelkedő formázási teljesítményhez.
105 mm-es lapok a gyors és egyszerű hajegyenesítéshez
A hosszabb, 105 mm-es lapok jobb érintkezést biztosítanak a hajjal, egyszerűbben és gyorsabban biztosítva a tökéletes hajvasalási eredményt.
Könnyen leolvasható, innovatív hőmérséklet-kijelző
A hőmérséklet-szabályozó gomb és a LED-kijelző egyedi kombinációjának köszönhetően pontosan szabályozható a hőmérséklet.
Formázás gomb a gyors hőmérséklet-beállításhoz
Egyetlen gomb megnyomásával kiválaszthatja az előre beállított 210 °C hőmérsékletet a gyors hajegyenesítéshez.
Egyszerűbb és biztonságosabb, hőszigetelt formázóvég
A hajformázó vége speciális hőszigetelő anyagból készült, amely hidegen tartja azt; ez biztonságos és egyszerű használatot tesz lehetővé.
Gyors felmelegedés, 30 mp-en belül használatra kész
A hajegyenesítő gyorsan felmelegszik, és 30 mp alatt használatra kész.
| Hőálló feltekerhető hordtáska | Igen |
| Feszültség | 110–240 V |
| Kábel hossza | 2 m |
| Felmelegedési idő | 30 mp |
| Lap mérete | 25x105 mm |
| Hőfokozatok | 12 |
| A hőfokszabályozás típusa |
Hőmérséklet-szabályozó gomb LED-es visszajelzővel |
| Formázási hőmérséklet | 120 °C – 230 °C |
| Automatikus kikapcsolás | Igen, 30 perc után |
| Előre beállított mód hőmérséklete | 210 °C |
| Energiafogyasztás kikapcsolt módban | < 0,5 W |
| Szín | Metálfényű, világos bíbor |
| Elforgatható vezeték | Igen |
| Hajegyenesítő lapok anyaga | Argánolajjal bevont kerámia |
| Tárolókampó | Igen |
| Laprögzítő | Igen |
| Üzemkész állapotjelző | Igen |
| 2 év világszerte érvényes garancia | Igen |
| Mozgó lapok | Igen |