BRP586/00
A leggyorsabb epilálás még a legfinomabb szőrszálak esetében is
Az általunk kifejlesztett leggyorsabb epilátor egyedi kerámiatárcsái minden eddiginél nagyobb sebességgel forognak, és erősen megragadják még a finom és rövid szőrszálakat is. Az epilálás előtt és után simává varázsolhatja bőrét a teste, lába és arca kezelésével.
Összes előny megtekintéseSajnos ez a termék már nem elérhető
Ha Ön orvosi eszközökre vonatkozó áfamentességre jogosult, akkor azt igényelheti a termékre. Az áfaösszeget levonják a fentebb látható árból. A további részleteket tekintse meg a bevásárlókosárban.
A speciális felületű kerámiából készült, egyedi epilálófej gyengéden megragadja még a legfinomabb szőrszálakat és azokat is, amelyek akár négyszer rövidebbek, mint amik gyantázással eltávolíthatók. A minden eddiginél gyorsabban forgó tárcsák (2200 fordulat/perc) minden korábbi készülékünknél gyorsabb szőrtelenítést tesznek lehetővé.
A rendkívül széles epilálófej nagyobb bőrfelületet ér el minden mozdulattal, lehetővé téve a gyorsabb szőrtelenítést.
A különleges kiadás csomagja tartalmaz egy forgó technológiával ellátott mini arctisztítót. A kompakt és könnyen használható készülék a napi bőrápolás tökéletes kiegészítője, bárhol is tartózkodik éppen. A 17 000 selymesen sima sörte gyengéden eltávolítja a szennyeződéseket, alaposan megtisztítva és ragyogóvá varázsolva a bőrét. A készülék kíméletlen a szennyeződésekkel szemben, de gyengéd a bőrhöz, így naponta kétszer is használhatja. Kompatibilis minden Philips VisaPure kefével, amelyek tervezésüknek köszönhetően az Ön bőrtípusának megfelelőek, és képesek kielégíteni egyéni igényeit.
A borotvafej lehetővé teszi az alapos borotválást, és nagyobb fokú kíméletességet biztosít a különböző testrészeken. A borotvafejhez hozzátartozik egy formázófésű is, amely segít a bikiniterület formázásában.
Díjnyertes formatervezés* a problémamentes szőrtelenítésért
Csúszásgátló markolattal rendelkezik, így ideális választás, ha vizesen használja. Kellemesebb, gyengéd élmény zuhanyozás vagy fürdés közben. Használja vezeték nélkül a legnagyobb kényelem érdekében.
A Opti-light segít a legkisebb szőrszálak észlelésében és eltávolításában
A testradírozó kefe eltávolítja az elhalt hámsejteket, és megakadályozza a szőrszálak benövését. A 48 200 finomabb, hipoallergén sörte kíméletesen, ugyanakkor hatékonyan távolítja el az elhalt hámsejteket, valamint stimulálja a bőrfelszín regenerációját. A készülék a csupán kézzel végzett kezeléshez képest hatékonyabban távolítja el az elhalt hámsejteket.
Az egyedülálló pedikűrös forgótárcsát úgy terveztük, hogy selymesen simává varázsolja lábfejét a saroktól a lábujjakig. Az ultra precíziós él lehetővé teszi a makacs bőrkeményedés precíz eltávolítását. Az egyedülálló forgótárcsa nagyobb bőrfelületen történő használattal is simává varázsolja a bőrt.
A testmasszírozó fej segít ellazulni, ezáltal bőre ragyogó kinézetű lesz.
Egy vágófejet és egy bikinivonal-formázó fésűt is tartalmaz az érzékeny területeken való kényelmesebb vágás és formázás érdekében.
Az ergonomikus S alakú markolat egyszerű és maximális irányítást biztosít, továbbá a természetes és pontos mozgásnak köszönhetően jobban elérheti a teste minden részét.
Tartozékok
Tápellátás
Műszaki adatok
Jellemzők
Egyszerű használat
Teljesítmény