0

Bevásárlókosár

Bevásárlókosara jelenleg üres.

        • https://www.philips.hu/c-e/so/sound-hub/hogyan-mukodik-a-zajszuros-fejhallgato.html A link másolva

      Hogyan működik a zajszűrő fejhallgató?

      Előfordult már veled, hogy szeretted volna lehalkítani a körülötted hallható zajt, hogy jobban tudj koncentrálni arra, amit csinálsz, vagy hogy élvezz egy csendes percet egy zsúfolt nap során? Ha igen, akkor nem vagy egyedül.

      Különösen a városi környezet egyre zajosabb, és a zajszűrő fejhallgatók azt ígérik, hogy blokkolják a nem kívánt zajokat, hogy elmerülhes a zenében  ̶  vagy egyszerűen csak élvezd a csendet.

      Ha ez az ígéret tetszik neked, akkor egy zajszűrő fejhallgató páros valószínűleg sok örömet fog okozni. Az ezen modernkori csodák mögött álló technológia folyamatosan fejlődik, így hogyan tudod megtalálni a neked való megfelelő fejhallgatót?

      Olvass tovább, hogy megtudd, mi az a zajszűrés, és hogyan működik! Végülis a megalapozott döntés a jó döntés. 

      Elolvasás ideje: 15 perc

      • https://www.philips.hu/c-e/so/sound-hub/hogyan-mukodik-a-zajszuros-fejhallgato.html A link másolva
      Philips zajszűrős, fülbe helyezhető fejhallgatót viselő nő a városban

      Akkor mi is az a zajszűrő fejhallgató?

       

      Ha rendszeresen utazol vagy ingázol, valószínűleg már hallottál a zajszűrő fejhallgatókról. 

      A zajszűrő fejhallgatók az "aktív zajszűrés" (ANC = active noise cancellation) nevű technológiát használják a környezetből érkező nem kívánt hangok kiszűrésére vagy csökkentésére, így jobban tudod élvezni, amit hallgatsz. Nagyszerű módja annak, hogy kiszakadj a vonat zajos környezetéből, vagy kiszűrd a repülőgép zúgását, és a zene buborékába zárva utazhass (vagy zavartalanul hallgasd kedvenc podcastod). 

      De nemcsak az úton lévők számára készülnek zajszűrő fejhallgatók. Ha otthonról dolgozva vagy tanulva kell koncentrálnod  ̶  vagy egyszerűen csak pihenni akarsz, és elmerülni a zenében  ̶ , a zajszűrő fejhallgatót érdemes számításba venni. A technológia körüli felhajtás indokolt, különösen most, hogy az aktív zajszűrés már nem gyerekcipőben jár.

      Zajszűrő fejhallgató 101: Tömör útmutató a terminológiáról

      Hogyan működik a zajszűrés

       

      Ha zajszűrős fejhallgatót vásárolsz, valószínűleg már annyi technikai szóval és rövidítéssel találkoztál, hogy már majdnem feladod. Nem hibáztatunk ezért.

      Van aktív zajszűrés (ANC)  ̶  de mi a helyzet a passzív zajszűréssel (PNC)? Vagy hallottál már a "zajszigetelésről"? Talán jobban, mint bármely más fejhallgató-technológiánál, úgy érezhetjük, hogy a zajszűrés előnyei a szakzsargon mögé rejtőznek.

      Mielőtt túl mélyen belemerülnénk abba, hogy a zajszűrő fejhallgatók miként változtathatják a világot a saját privát hallgatási menedékeddé, előb tegyük egy kicsit világosabbá a dolgokat.

      Öveket becsatolni. Demisztifikáljuk az összes ANC-t és PNC-t.

      Aktív zajszűrés és zajszűrés: nincs különbség!

       

      A zajszűrés és az aktív zajszűrés (ANC) pontosan ugyanazt jelenti. Mindkét kifejezés arra utal, ahogyan a fejhallgató (vagy fülhallgató) intelligens elektronikát használ a háttérzajok és a környezeti zajok kiiktatására. Ez mikrofonok és algoritmusok segítségével történik: a mikrofonok érzékelik a környezetedből érkező hangokat, az algoritmusok pedig okos módszereket vetnek be, hogy kiiktassák azokat, mielőtt meghallanád őket.

      Passzív zajszűrés: a fizikai kialakításról van szó

       

      Passzív zajszűrésről (PNC) vagy "zajszigetelésről" akkor beszélünk, ha a fejhallgató fizikai kialakítása kizárja a nem kívánt zajokat. A felhasznált anyagok  ̶  és az a mód, ahogyan a fejhallgató kagylója a füledet fedik, vagy ahogyan a fülhallgató a füledben ül  ̶  olyan szigetelést hoznak létre, ami csillapítja a környezetből jövő zajokat.

      Érdemes megjegyezni, hogy a "passzív zajszűrés" némileg félreérthető elnevezés, mivel a nem kívánt külső zajokat inkább tompítja, mint megszünteti. Ennek ellenére a csillapítás elég hatékony.

      Valójában a passzív zajszigetelést azzal az egyszerű módszerrel is megtapasztalhatod, ha a füledre teszed a kezed! Észrevetted, hogy amikor ezt teszed, a külső zajok tompulnak? Ez a zajszigetelés egy nagyon egyszerű formája.

      A Philips zajszűrő fejhallgatók aktív és passzív zajszűrést is alkalmaznak

       

      A Philipsnél minden zajszűrő fejhallgató az aktív zajszűrés (ANC) és a zajszigetelő kialakítás kombinációját használja, de mi mindegyiket egyszerűen zajszűrő fejhallgatóként emlegetjük.

      A Philips modellek között vannak különbségek, és ezekre alább kitérünk, de egy dolog közös bennük: az ANC be- és kikapcsolható. Ha fejhallgatót vásároszl, és azt állítják, hogy zajszűrő fejhallgató, de a zajszűrést nem tudja be- vagy kikapcsolni, akkor valószínűleg zajszigetelő fejhallgatóról van szó. Más szóval, valószínűleg csak passzív zajszűrést alkamaz, aktív zajszűrést nem.

      Miért számít a zajszűrés?

      Philips zajszűrő fejhallgató ingázás közben

      Élvezheted a hangot anélkül, hogy növelnéd a hangerőt, és kockáztatnád a hallásod

       

      Képzeld el, hogy vonaton vagy villamoson utazol a munkahelyedre. Ez az "oázisod", mielőtt belevetnéd magad a napi rohanásba. El akarsz merülni a zeneszámaidban vagy egy podcastban. De a villamos zaja és a benne utazó emberek miatt nem tudsz lazítani. Vagy ami még rosszabb, nagyon fel kell csavarnod a hangerőt, hogy minden mást elfedj, így kockáztatod, hogy károsodik a hallásod.

      Itt jön a képbe az aktív zajszűrés (ANC). Az ANC technológiát eredetileg azért fejlesztették ki, hogy segítse a pilótákat a koncentrációban azáltal, hogy elfedi a repülőgép vagy a helikopter pilótafülkéjének zajos környezetét  ̶  ahol létfontosságú, hogy tiszta legyen a kommunikáció. Láthatod, hogy ezt a technológiát már azért hozták létre, hogy megoldja a zajos "ingázás" problémáját!

      Néhány szó az auditív maszkolásról és a hanghullámokról


      "Kérdezheted, hogy mi az a...maszkolás? Ahhoz, hogy megértsük, miért lehet létfontosságú az ANC-t használó zajszűrő fejhallgató a hallásunk egészsége, valamint a hallgatási örömünk szempontjából, először is meg kell értenünk egy egyszerű fogalmat, amit maszkolásnak hívnak. Amikor a hangot maszkoljuk, az azt jelenti, hogy azt más, erősebb hangok ""elrejtik"".

      Itt jön a tudományos rész. A hangot egy hangforrás (például egy fejhallgató hangszórója/meghajtója vagy a motorzaj) kelti, amely rezgésbe hozza a közvetlen környezetében lévő levegőt. Ez a rezgés, a levegő nyomásának változása hanghullámok formájában lép ki a hangforrásból.

      A hang erősségét decibelben mérjük. A decibelek valójában a légnyomás változását (és így a hanghullámok intenzitását) mutatják, de egyszerűbb ezt csak így mondani: minél több decibelt mérünk, annál hangosabb a hang.

      Ha fejhallgatót viselsz, akkor hallod, amit hallgatsz, mert a hang egy olyan hangszóróból (vagy a fejhallgatóknál szokásos elnevezéssel ""meghajtóból"") érkezik, amely rendkívül közel van a füledhez. A közelség miatt a hang viszonylag halk lehet (ezért nem hallod, amit valaki hallgat a fejhallgatóján, ha a szoba másik felében van). 

      Ha azonban egy külső zaj  ̶  például a vonat vagy a repülőgép motorjának hangja  ̶  hangosabb, mint a zene, akkor nem fogod jól hallani a zenét, mert a motor zaja zavarja. Más szóval, a külső zaj elfedi azokat a hangokat, amelyeket hallani szeretnénk, olyan hanggal, amelyet nem szeretnénk. A motor hanghullámai erősebbek, így a motor több decibelt produkál, mint a fejhallgatóból érkező hang. A több decibel mindig a kevesebb decibel fölött van, így a külső zaj ""győz"". 

      Ha nem viselsz zajszűrő fejhallgatót, az egyetlen módja annak, hogy ebben a helyzetben halld a zenét vagy a podcastot, hogy megnöveled a hangerőt, amíg elég nagy nem lesz ahhoz, hogy ""visszavágjon"". Ez persze nagyon rosszat tesz a fülednek. Ha a dobhártyádat magas decibelszintek ostromolják a közeli térben, az elég gyors módja annak, hogy károsítsa a hallásod.

      Ha zajszűrő fejhallgatót viselsz, nem kell drasztikusan megnövelned a hangerőt, mert az ANC rendszer eltávolítja a külső zajokat, amelyek elfedik azt, amit hallani szeretnél. Így nyugodtan élvezheted a zenét, podcastot vagy hangoskönyvet  ̶  anélkül, hogy a dobhártyádat tönkretenné.

      De hogyan történik a varázslat?"

      Hogyan szünteti meg a zajt a vezeték nélküli zajszűrő
      fejhallgató?


      Az igazság az, hogy a vezetékes és a vezeték nélküli zajszűrő fejhallgatók is aktív zajszűrést (ANC) használnak a zajok pontosan ugyanolyan módon történő kiiktatására. Az egyetlen különbség a vezetékes és a vezeték nélküli fejhallgatók között az, hogy hogyan csatlakoznak a lejátszó készülékhez.

      A vezetékes zajszűrő fejhallgatók kábelen keresztül, a Bluetooth-os zajszűrő fejhallgatók pedig Bluetooth kapcsolaton keresztül csatlakoznak. Mint már említettük, mindkét típus ugyanúgy szünteti meg a zajt  ̶  és meglepő módon a zajszűrés módja valójában nagyon egyszerű.

      A zajszűrés elméleti háttere az, hogy bizonyos, adott irányban haladó hanghullámokat az ugyanolyan frekvenciájú, de ellentétes írányban haladó (ellenkező fázisú) hanghullámok "kisimítják".

      Az ellentétes hanghullámok kioltják egymást!

       

      Minden hullámnak vannak csúcsai és mélypontjai: a csúcs a hullám maximuma, a mélypont pedig a minimuma. (Megjegyzés: az a frekvencia, amellyel ezek a maximumok és minimumok ismétlődnek, határozza meg, hogy a hang mennyire magas vagy mély. A basszusgitár lüktetése alacsony frekvenciájú, míg a lábcin és a kisdobok magas frekvenciájúak).

      Hogyan működik a zajszűrés?

       

      Itt jön az okos rész: egy hullámcsúcsot ki lehet egyenlíteni egy hullámvölggyel, és viszont.


      Ha valaha is figyelted az óceán hullámait dagály idején, talán láttál már ilyesmit a természetben. A dagály hullámcsúcsai visszaverődhetnek egy partfalról vagy egy magas partszegélyről, és ellaposítják a mögöttük érkező hullámok csúcsait. Ez azért történik, mert a visszaverődő hullám csúcsa találkozik az előre gördülő hullám hullámvölgyével, és ezek kiegyenlítik egymást. Ülj le a partfalra, figyeld, és valóban látni fogod, ahogy a hullámok ellaposodnak, mielőtt megtörnének. 


      Az aktív zajszűrés pontosan ugyanezt teszi a hanghullámokkal. A vezeték nélküli zajszűrő fejhallgató ANC rendszere rögzíti a nem kívánt zaj által keltett hanghullámokat, majd egy megegyező, de ellentétes irányú hanghullámot hoz létre, hogy kisimítsa a zajt. Az eredmény: nem hallod azt, amit nem akarsz hallani. Mivel nem maradnak hangként felismerhető csúcsok és hullámvölgyek, a nem kívánt hanghullámok egyszerűen... eltűnnek.

      A zajszűrő fejhallgató "hallja", hogy mi tö rténikkörülötted.


      A zajszűrő fejhallgató tehát a hanghullámokat más hanghullámokkal oltja ki. De honnan tudja az aktív zajszűrő rendszer (ANC), hogy mely hangokat kell kioltani?

      Minden zajszűrő fejhallgató mikrofonok segítségével "hallgatja" a téged körülvevő hangokat. Alapvetően mikrofonnal vagy mikrofonokkal rögzítik a külső zajokat, és ezt a felvételt elküldik a fejhallgatóba épített ANC rendszernek. Az ANC rendszer ezután ellentétes hanghullámokat játszik le, hogy kiiktassa a nem kívánt hangokat.

      A mikrofonok elhelyezkedése a zajszűrő fejhallgatón elárulja, hogy az milyen ANC rendszerrel rendelkezik  ̶  és minden rendszer kissé eltérően működik.

      Az aktív zajszűrő rendszerek típusai


      Kétféle hatékony aktív zajszűrő (ANC) rendszer létezik: a visszacsatolásos és a hibrid. A visszacsatolásos rendszer alapvető zajszűrést kínál, míg a hibrid rendszer nagyobb frekvenciatartományt szűr ki, és képes az önkorrekcióra.


      Vajon melyik a megfelelő a te számodra?

      Visszacsatolásos aktív zajszűrés: Egy alaprendszer

      A visszacsatolásos ANC rendszerben a zajszűrő mikrofon (vagy mikrofonok) a kagylóban vagy a fülhallgatóban (in-ear zajszűrő fülhallgató esetén) van elhelyezve.

       

      Visszacsatolásos rendszerek: 

      • A külső zajokat nagyon kis késleltetéssel érzékelik bizonyos frekvenciatartományokban 
      • Az ANC rendszerrel közlik, hogy a mikrofon mit "hallott" 
      • Irányított ellentétes hanghullámot állítanak elő a nem kívánt zaj kiiktatására 
      • "Hallgatják", hogy mit hallasz, hogy ellenőrizzék, hogy a zajszűrés pontos-e

       

      Mivel a fejhallgató kagylójában vagy a fülhallgató belsejében elhelyezett mikrofon érzékeli, hogy mit hallasz a fej- vagy fülhallgató viselése közben, a visszacsatoló rendszer ellenőrizni tudja saját hatékonyságát. Ha a külső hangok változatossá válnak, a rendszer jobban tud alkalmazkodni, és a zajszűrés továbbra is hatékonyan működik. 

       

      Másrészt a visszacsatolásos ANC rendszer nem oltja ki nagyon gyorsan a közepes frekvenciákat (például a beszédet). Nézzük a mikrofont a fejhallgató kagylójában, amit az előbb említettünk! Meg kell várnia, hogy a hang áthaladjon a fejhallgató testén, mielőtt érzékelni tudja azt. Tehát van egy kis késleltetés a zaj keletkezése és a mikrofon érzékelése között. A hangot addig nem lehet kioltani, amíg a mikrofon meg nem "hallja", ami azt jelenti, hogy a zajt te még azelőtt meghallhatod, mielőtt az ANC rendszer foglalkozna vele. 

       

      Ennek kiküszöbölésére az audiomérnökök egy külső mikrofont adtak hozzá a visszacsatolásos rendszerhez, létrehozva egy hibrid aktív zajszűrő rendszert.

      Hibrid aktív zajszűrés: Kifinomultabb zajszűrés


      Ha egy zajszűrő fejhallgató a kagylóján vagy a fülhallgató belsején kívüli mikrofonnal (vagy mikrofonokkal) is rendelkezik a belső mikrofon (vagy mikrofonok) mellett, akkor hibrid ANC rendszert használ.

       

      Hibrid rendszerek: 

      • Gyorsan és pontosan reagálnak a külső hangokra  
      • A frekvenciák szélesebb tartományára reagálnak

      A hibrid ANC rendszer gyorsabban felismeri és kioltja a frekvenciák szélesebb tartományát, mivel a belső és a külső mikrofonok együtt dolgoznak. 

       

      A külső mikrofon (vagy mikrofonok) "meghallja" a környezetében lévő hangokat, amint azok megszólalnak. A belső mikrofon (vagy mikrofonok) ezután "meghallgatja", hogy mit hallasz valójában, akárcsak egy visszacsatoló rendszerben. Ha a külvilágból valami beszivárgott a keverékbe, a hibrid ANC rendszer korrigálja magát, hogy a lehető legjobb hallgatási élményt nyújtsa. 

       

      A hibrid ANC rendszerek általában a magasabb kategóriájú zajszűrő fejhallgatókon jelennek meg, mint például a Philips Fidelio L4 vezeték nélküli zajszűrő fejhallgató vagy a Fidelio T2 in-ear zajszűrő fülhallgató.

      A zajszűrő fejhallgató minden külső zajt kiiktat?

      Philips fülhallgatót viselő nő zajszűrős fejhallgatót egy zajos szobában

      Nem teljes a csend, de közel van hozzá.


      Az, hogy egy zajszűrő fejhallgató pontosan mennyire képes kioltani a külső zajokat, nem csak attól függ, hogy milyen aktív zajszűrő rendszert vagy mikrofon-elrendezést használnak, hanem a fejhallgató chipkészletébe programozott algoritmusok intelligenciájától is. Mondanunk sem kell, hogy a fejhallgató chipkészletének programozása bármely márka zajszűrő teljesítményének titkos "receptje", de általában minél finomabban hangolt az algoritmus, annál erősebb és sokoldalúbb az ANC. 

       

      A Bluetooth-os zajszűrő fejhallgatók által használt zajszűrő algoritmusok általában kiválóak az alacsony frekvenciájú hangok, különösen a dübörgő, folyamatos zajok, például egy vonat mozdonya által keltett zajok kioltásában. Egyre jobbak a közepes és magas frekvenciájú hangok, például a forgalmas irodai környezet vagy a repülőtéri csarnok zajának kiszűrésében is. Nehezebben tudják azonban kiiktatni a rendszertelen vagy hirtelen zajokat, például a közelben leejtett tárgyak vagy a hirtelen hangoskodó emberek hangját. 

       

      Azt is fontos megjegyezni, hogy a zajszűrő fejhallgatók az aktív zajszűrést és a passzív zajszigetelést ötvözik. A passzív zajszigetelés nagyon jól csillapítja azokat a hangokat, amelyekkel az aktív zajszűrő rendszerek nehezen boldogulnak. A legjobb zajszűrő fejhallgatók természetesen a legjobb anyagokat használják a passzív zajszigeteléshez. 

      A csúcskategóriás zajszűrő fejhallgatók képesek elfedni a legtöbb olyan hangot, amely egyébként átjutna. Megnyugtató csendbe burkolózol, amelybe csak a zene vagy a podcast tud behatolni. Néha-néha azonban észrevehetsz valamit a környezetedben: talán egy kutya ugat, vagy valaki elejti a tálcát a kávézóban.

      Milyen hangokat tud elfedni egy aktív zajszűrő rendszer?

      Hangok 

      Általában elnyomja őket az ANC?

      Folyamatos motorzaj

      Yes

      Háttérzajok

      Yes

      Beszélgetés zöreje

      Yes

      Kutyaugatás

      No

      Autóduda

      No

      Hangos kiabálás

      No

      Megváltoztathatom a zajszűrés szintjét?

       

      Igen. A vezetékes vagy vezeték nélküli zajszűrő fejhallgatók általában lehetővé teszik, hogy különböző erősségű zajszűrés közül választhass.  

       

      Általánosságban elmondható, hogy a legalacsonyabb zajszűrő fokozat alkalmas a zajok kiiktatására meglehetősen csendes környezetben. A közepes fokozat a kevésbé csendes környezetben történő zajszűrésre használható, a magas fokozat pedig a hangos helyeken történő zajszűrésre a legjobb. 

       

      A különböző erősségi fokozatokat általában a fejhallgató kagylóján vagy a fülhallgatón található érintésvezérlővel, vagy az okoseszközén található fejhallgató-alkalmazással is beállíthatja. Vagy  ̶  ha van egy pár adaptív zajszűrő fejhallgatója  ̶  hagyhatja, hogy a fejhallgatója elvégezze a nehéz munkát Ön helyett.

      Az adaptív zajszűrő fejhallgató automatikusan beállítja a zajszűrés szintjét


      Az adaptív zajszűrés úgy működik, hogy intelligensen reagál arra, hogy hol tartózkodsz, és ennek megfelelően állítja be a szűrés erősségét. Más szóval, nem kell neked magadnak változtatnod a zajszűrés szintjét, mert a fejhallgató mindent megtesz helyetted. 

       

      A Philips beépített adaptív zajszűréssel rendelkező fejhallgatóiban kifinomult algoritmusok érzékelik a téged körülvevő hangok változásait, és valós időben szabályozzák a zajszűrés szintjét.

      Tegyük fel, hogy ebédidőben sétálsz a parkban, majd visszatérsz az irodába dolgozni  ̶  a fejhallgatód zökkenőmentesen alkalmazkodik a külső zajszint változásaihoz az utca és a park között, így mindig tökéletesen hallod a zenét.

      Mi a helyzet a külső hangokkal, amelyeket hallani szeretnél?


      Ha az adaptív zajszűrés be van kapcsolva, a fejhallgató feltételezi, hogy az aktuális környezetedben a lehető legtöbb zajt szeretnéd elfedni. De mi van azokkal az esetekkel, amikor jobb helyzetfelismerésre vágysz? 

       

      A legtöbb zajszűrő fejhallgató lehetővé teszi, hogy egy pillanatra szüneteltesd az aktív zajszűrő rendszert, amikor tisztábban szeretnél hallani egy külső hangot. A Philips zajszűrő fejhallgatókon ezt a funkciót tudatossági módnak (Awareness Mode) hívják  ̶  és azonnal aktiválható (és deaktiválható) egyszerűen egy gomb megnyomásával, vagy az érintésérzékeny kagylóval vagy fülhallgatóval. 

      Tudatossági módot használó hölgy az irodában

      Tegyük fel, hogy az irodában dolgozol, miközben elmerülsz a zenében, amikor egy kollégád odajön, hogy beszéljen hozzád. Az Awareness Mode funkciót használva nem kell levenned a fejhallgatót: egyszerűen megnyomhatsz vagy megérinthetsz egy gombot, hogy egy időre szüneteltesd a zajszűrő rendszert, beszélj a kollégáddal, majd ismét aktiválhatod a zajszűrést, hogy visszatérj a zenéhez. Vagy talán egy kávézóban ülsz, és kávézol. A zajszűrés be van kapcsolva, és a külvilágot kikapcsolja, de a pincér odajön az asztalodhoz, és nyilvánvalóan kérdezni akar valamit. Ekkor bekapcsolod a tudatossági módot, rendelsz egy süteményt, majd boldogan elmélyedsz abban, amit éppen hallgatsz.

      Philips zajszűrő fejhallgató: Melyik pár a megfelelő neked?    

      Philips noise cancelling headphones range

      Egyszerűen csak a külső zajokat szeretnéd elhallgattatni  ̶  vagy szeretnéd kikapcsolni a külvilágot, és elmerülni a szinte tökéletes csend buborékában, ahol csak a kedvenc zenéid hallod? 

      A megfelelő zajszűrő fejhallgató kiválasztása nyomasztó feladat lehet, különösen a folyamatosan fejlődő technológia miatt. Bár reméljük, hogy a fenti magyarázataink segítenek, tisztában vagyunk vele, hogy ez még mindig maradhatnak kérdések. Különösen akkor, amikor arról olvasol, hogy egy új fejhallgató vagy fülhallgató milyen nagyszerű dolgokra képes.

       

      Hogyan válassz tehát?

      Over-ear vagy in-ear zajszűrő fejhallgató  ̶  melyik a legjobb?


      A jó hír az, hogy amikor arról van szó, hogy mennyire jó az aktív zajszűrés egy fejhallgatónál, a kialakításnak vajmi kevés köze van hozzá  ̶  szabadon választhatod meg a neked tetsző stílust. 

       

      Itt a Philipsnél a zajszűrés három szintjét határoztuk meg, így mindig tudod, hogy mit kapsz  ̶  akár valódi vezeték nélküli, fülbe illeszkedő fülhallgatót, akár vezeték nélküli, fület körülölelő fejhallgatót keresel. 

       

      • Philips Noise Cancelling Pro+ fejhallgatók: A legjobb zajszűrő rendszerünk és a legfényűzőbb zajcsillapító anyagaink találkoznak a tökéletes hallgatási élmény érdekében. 
      • Philips Noise Cancelling Pro fejhallgatók: A kiváló zajszűrés kiváló minőségű anyagokkal együtt működik a külső zajok kiszűrése érdekében. 
      • Philips Noise Cancelling fejhallgatók: A belépő szintű zajszűrő rendszerünk egyszerűen csökkenti a környezeti zaj szintjét, így többet hallhatsz a lejátszási listáidból vagy a podcastokból.

       

      A zajszűrő fejhallgatóink teljes választékát ide kattintva tekintheti meg.

      Válogatásunk a zajszűrő fejhallgatók közül az összpontosításhoz, a sportoláshoz és egyéb célokra

       


      Gyakori, hogy az ember egy speciális célra szeretne egy zajszűrő fejhallgatót. Talán a legjobb zajszűrő fejhallgatót keresi munkához vagy tanuláshoz, vagy a legjobb zajszűrő fejhallgatót futáshoz. Vagy talán komolyan szereti a zenét, és olyan zajszűrő fejhallgatót szeretne, amely úgy van beállítva, hogy ragyogóan kiegyensúlyozott hangzást biztosítson...akár be van kapcsolva a zajszűrés, akár nincs. 

      Az alábbi táblázat gyors utat kínál a tökéletes választáshoz. Ezek a legjobb zajszűrő fejhallgatóink elmélyüléshez, összpontosításhoz és sportoláshoz!

      L3—Fidelio over-ear wireless noise cancelling headphones

      H9505—over-ear wireless noise cancelling headphones

      A7507—in-ear noise cancelling headphones

      Noise cancellation system

      Noise Cancellation Pro+

      Noise Cancellation Pro

      Noise Cancellation Pro+

      Noise cancellation type

      Hybrid ANC

      Hybrid ANC

      Hybrid ANC

      Awareness mode?

      Yes

      Yes

      Yes

      Adaptive noise cancellation?

      No

      No

      Yes

      Play time

      38 hours (32 hours with ANC on)

      27 hours with ANC on or off

      Up to 29 hours with a fully charged case

      Great for

      Immersing in music wherever you are

      The (home) office

      Sports

      • https://www.philips.hu/c-e/so/sound-hub/hogyan-mukodik-a-zajszuros-fejhallgato.html A link másolva

      You are about to visit a Philips global content page

      Continue

      Webhelyünk az Microsoft Edge, Google Chrome és Firefox böngészők legújabb változatával jeleníthető meg optimális módon.